Beleidsplan HOI 2021-2025
Deel dit:
Hier alle bestanden voor NoticeAbility
Kijk voor meer feiten over dyslexie ook op deze site onder het kopje HOI Knowledge Lab/Dyslexie een probleem.
Niemand zou zich ooit hopeloos moeten voelen tijdens de ontdekkingstocht om zijn/ haar dyslectische kind te begrijpen en te begeleiden. Meld je aan en kom in contact met ouders die het begrijpen en blijft op de hoogte van het laatste wetenschappelijke nieuws.
Dean Bragonier (oprichter van NoticeAbility) was bij HOI in Amsterdam en Het Parool sprak ons. Het werd een interview met krachtige uitspraken en veel enthousiaste reacties. Klik op ‘meer’ om het artikel te lezen.
Stichting Dyslexie Fonds (SDF) heeft, na onze presentatie aan het voltallige bestuur, onze aanvraag gehonoreerd! Daar zijn we enorm blij mee. Hierdoor kan HOI kan aan de slag met de eerste stap. Bedankt SDF, voor jullie enthousiaste reacties en jullie vertrouwen in ons.